Apie mus

 • Mes - sąmoningų žmonių bendruomenė, norintys kvėpuoti švariu oriu, gerti tyrą vandenį ir maitintis sveiku, natūraliu maistu. Patys besigilindami į šiandieninę pasiūlą bei tikros ir patikimos informacijos stoką (kaip bebūtų paradoksalu šiame informaciniame amžiuje), nusprendėme pasidalinti savais atradimais, patyrimais bei sveiko maisto šaltiniais. Mūsų patirtis rodo, kad pagrindinis valgytojų noras - žinoti iš kur ir kokį maistą valgo ir dėl jo jaustis saugiai. Visa tai užtikrina produkto atsekamumas, laboratoriniai tyrimai ir trumpa grandinė.


  Daugiau kaip 10 metų dirbant maisto pramonėje tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose bei biomedicinos mokslų daktaro laipsnis įpareigoja dalintis sukaupta patirtimi. Praktiškai žinau kaip atsirinkti tikrai sveikus ir kokybiškus produktus, kokus reikia atlikti tyrimus,  Asmeniškai pažįstų sąžiningus ir sąmoningus augintojus ir gamintojus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Ir su visa komanda esame suinteresuoti burtis į sąmoningų valgytojų bendruomenę, kad maistas mus pasiektų lengvai, greitai ir skalndžiai. Kuo mūsų daugiau susiburs, tuo palankesne kaina galėsime organizuoti švaraus ir sveiko maisto tiekimą.


  Norint maistą pirkti gera kaina, reikia kad mūsų būtų DAUG, t.y. masės ekonomikos dėsnis. Tad kviečiu į šį judėjimą jungtis visus sąmoningus žmones, drąsiai įsipareigoti ir būti pastoviems, nes vienybėje mūsų galybė. Tikslas - kad valgytoją pasiektų augintojo produktai švieži ir greitai.


  Mes palaikome ir rūpinamės vieni kitais, kurie Gyvena laikydamiesi Gamtos dėsnių ir palaiko tvarką ir švarą Žemėje.
   

  Mindaugas Sakalauskas – Maistas Gyvenimui iniciatorius.