Burnočio sėklų aliejus (100 ml)

 • Kraunamos nuotraukos
  1199

  Ypatingas aliejus , dar vadinamas"grožio bei sveikatos" aliejumi.

 • Aliejus spaudžiamas tik užsakius. Kartą per savaitę renkame užsakymus, todėl pristatymo laikas gali ilgėti iki 7 d.d. 

  Kiekis: 100 ml.

  Burnočių sėklų aliejus – tai sveikata ir grožis be šalutinių poveikių! Burnočių sėklų aliejus yra vitamininis biologiškai aktyvių medžiagų mišinys. Jo sudėtį sudaro apie 77% riebiųjų rūgščių, 8% skvaleno, 9% fosfolipidų ir 2% fitosterolio ir kita. Burnočių sėklų aliejus iš kitų aliejų išsiskiria kaip turintis didžiausią kiekį skvaleno. Skvalenas yra viena iš pagrindinių medžiagų, normalizuojanti cholesterolio lygį, atlieka svarbų vaidmenį lipidų bei steroidų apykaitoje, dalyvauja daugelio steroidinių hormonų bei vitamino D gamyboje, yra sudėtinė lipidinio odos sluoksnio dalis, saugo organizmų ląsteles nuo toksinų poveikio. Skvalenas stiprina imunitetą, turi unikalių atkuriamųjų savybių, gydo tiek paviršinius audinius, tiek vidaus organus. Joks kitas augalinis aliejus negali konkuruoti su burnočių sėklų aliejumi savo turimų biologiškai aktyvių medžiagų kiekiu! Tai ne medicininis preparatas, o natūralus produktas, padedantis išsaugoti grožį, sveikatą ir ilgaamžiškumą.

  Šaltinis: https://www.medicina.lt/straipsniai/Burno%C4%8Di%C5%B3-s%C4%97kl%C5%B3-aliejus-%E2%80%93-tai-sveikata-ir-gro%C5%BEis-be-%C5%A1alutini%C5%B3-poveiki%C5%B3/12899

  Svarbu: pateikiama informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Gaminami aliejai nėra skirti gydyti kokioms nors ligoms. Prieš vartodami visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.