Kanapių sėklų aliejus (250 ml)

 • Kraunamos nuotraukos
  799

  Natūralus, gyvas aliejus, spaudžiamas pagal senovines tradicijas - rankiniu presu ąžuolinėje statinėje. Tai aliejus tikriems gurmanams!

 • Aliejus spaudžiamas tik užsakius. Kartą per savaitę renkame užsakymus, todėl pristatymo laikas gali ilgėti iki 7 d.d. 

  Kiekis: 250 ml.

  Aliejus spaudžiamas senoviniu, ypatingu būdu – rankiniu presu, ąžuolinėje statinaitėje, be jokio sąlyčio su metalais, todėl pasižymi ypač švelniu ir tyru skoniu! Šis aliejus suteiks ypatingą, pikantišką prieskonį jūsų gaminamoms sriuboms, salotoms. Tai aliejus tikriems gurmanams! Puikiai tinka vegetarų bei veganų stalui, kurį praturtins ne tik ypatingu skonių, bet ir vitaminais bei mineralais! Naudoti kanapių aliejų galima įvairiais tikslais – maistui (pavyzdžiui, salotose), kaip ekologišką kosmetiką, kaip maisto papildą. Šis aliejus pasižymi šiomis savybėmis: stabdo senėjimo procesus maitina odą lengvina egzemos, psoriazės simptomus, odos infekcijas stiprina plaukus subalansuoja medžiagų apykaitą mažina „blogojo“ cholesterolio kiekį kraujyje gerina kepenų funkciją lengvina lūpų pūslelinės gyjimą Tai vienos maistingiausių sėklų pasaulyje, turinčios kur kas daugiau baltymų ir aminorūgščių nei grūdinės kultūros.

  Svarbu: pateikiama informacija yra pažintinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Gaminami aliejai nėra skirti gydyti kokioms nors ligoms. Prieš vartodami visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius, o esant būtinybei (pvz., dėl galimų alerginių reakcijų, netoleravimo ar dėl kitų priežasčių), pasitarkite gydytoju.