Mums rūpi!!!

Kviečiame burtis į sąmoningas bendruomenes!

 

Mes- Maistas Gyvenimui- apsiimame distributoriaus-voro funkcijas. T.y., tam, kad Jus pasiektų tik šviežias ir švarus maistas bei namų apyvokos reikmenys, mes akylai stebime visus augintojus-gamintojus, su jais palaikome artimus ryšius ir tik įsitikinę produktų kokybe juos pateikiame Jums!

Kas telpa žodyje ŠVARA?

  • Tai minčių, jausmų ir fizinė švara. Mes ieškome tokių produktų, kuriuos su MEILE ir ATSIDAVIMU augina, renka, gamina sąmoningi žmonės.
  • Tai be cheminių teršalų, tausojant Žemę išgaunami produktai.
  • Siekiame visame procese- nuo daigo iki Jūsų stalo- išlaikyti natūralumą. Šiandieniniame pramoniniame pasaulyje tai sudėtinga užduotis. Bet mes esame pasiryžę išlaikyti patogumo - sveikumo ir natūralumo balansą.
  • O kad ir CO2 pėdsakas ant sąžinės negultų, dedame visas pastangas procesus optimizuoti- užtikrinti trumpą tiekimo grandinę bei renkamės natūralesnes pakuotes. Būtų idealu pakuočių kiek įmanoma išvengti. Dėl to kviečiame burtis sąmoningus bei gamtą mylinčius bendraminčius, kad kartu nuveiktume daugiau.

Susirinkus pakankamam skaičiui žmonių galėsime užtikrinti daugkartines pakuotes ar jų grąžinimą pakartotiniam panaudojimui.

Taip pat mūsų planuose numatomos pilstomos namų apyvokos priemonės- rūbų ar indų plovikliai, higienos priemonės ir pan. Tam reikalingas būrys bendraminčių. Palaikykime vieni kitus ir Žemėje bus švariau gyventi!!

Laukiame Jūsų laiškų/skambučių su pasiūlymais-pageidavimais, kokie produktai Jūsų šeimai aktualiausi ir kokių pageidautumėte mūsų asortimente?

Organically yours,

Maistas Gyvenimui kolektyvas