Kas mes / Kodėl mes / Kaip mes?

Tai nėra dar viena maisto el. parduotuvė...

Labas!

Ačiū, kad apsilankei!

Smagu, kad susidomėjai!

Ir tikriausiai norisi suprasti, kuo mes esame išskirtiniai?

Taigi, papasakosiu išsamiai.

Mūsų komanda susibūrė vedami labai kilnaus tikslo- sujungti norinčius sveikai ir švariai maitintis (arba jau besimaitinančius) ir nuoširdžiai savo veiklą mylinčius augintojus. Patys susidūrėme su iššūkiu apsirūpinti sveiku augaliniu maistu ir turėti nuolatinį tiekimą. Laimei, daugelį produktų jau užsiauginame patys, tačiau noras padėti gyvenančiam mieste išliko. Tad kviečiame burtis visus besirūpinančius savo bei artimųjų sveikata ir užsitikrinti švaraus maisto pastovų tiekimą.

Mes žinome, kurie augintojai atsakingai žiūri į maistą, t.y., augina švariai- be cheminių preparatų, minimaliai naudodami techniką, tausojantys dirvožemį bei išlaikantys minčių higieną. Nebūtinai visi ūkiai bus ekologiškai sertifikuoti, tačiau bus klientų sertifikuoti, su kiekvienu asmeniškai bendraujame ir sekame, kiek ekologiškas gyvenimo būdas įaugęs jų kraujyje. Ir būtinai savo patyrimais pasidalinsime viešai ;)

Į bendruomenę kviečiame burtis ir smulkiuosius augintojus/gamintojus- dirbdami kooperatyvo principu sutaupysime laiko ir finansų biurokratijai, fasavimui, sandėliavimui, reklamai ir gatavos produkcijos tiekimui. O pirkėjui galėsime suteikti patogumą daugelį kasdienei buičiai ir mitybai reikalingų produktų rasti po vienu skėčiu. Be abejo, labai laukiame pasiūlymų/pageidavimų/komentarų asortimento plėtrai ar produkcijos klausimais.

Esame atviri pasiūlymams kiek jie siejasi su mūsų vertybėmis:

  • Ekologija
  • Šviežumas
  • Skaidrumas
  • Trumpa grandinė
  • Tvari žemdirbystė ir gamyba
  • Minimali tarša

Organically yours,
Maistas gyvenimui kolektyvas